Szukaj
 
WYKAZ POWIATOWYCH STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM



Dane teleadresowe PSSE i GSSE województwa mazowieckiego.

Lp. Nazwa stacji Adres pocztowy Adres elektroniczny Fax lub t/f Telefon kontaktowy dla ludności
1 PSSE Białobrzegi ul. Krakowska 28,
26-800 Białobrzegi
bialobrzegi@psse.waw.pl t/f. (0-48) 613 23 60

tel. (0-48) 613-29-53
(0-48) 613 23 60
2 PSSE Ciechanów ul. Sienkiewicza 27,
06-400 Ciechanów
ciechanow@psse.waw.pl fax (0-23) 672 41 44
tel. (0-23) 672 33 13/14
608 361 172
3 PSSE Garwolin ul. Kard. Wyszyńskiego 13,
08-400 Garwolin
garwolin@psse.waw.pl t/f. (0-25) 684 35 95 601 079 113
4 PSSE Gostynin ul. Bierzewicka 67,
09-500 Gostynin
gostynin@psse.waw.pl fax (0-24) 235 22 56
tel. (0-24) 235 22 04
660 425 654
5 PSSE Grodzisk Maz. ul. Daleka 11,
05-825 Grodzisk Maz.
grodzisk@psse.waw.pl fax (0-22) 755 59 51
tel. (0-22) 755 57 76
603 987 812
6 PSSE Grójec ul. Mogielnicka 67,
05-600 Grójec
grojec@psse.waw.pl fax (48) 664 35 27
tel. (48) 664 22 58
696 045 846
7 PSSE Kozienice ul. Świerczewskiego 27,
29-600 Kozienice
kozienice@psse.waw.pl fax. (0-48) 614 26 53
tel. (0-48) 611 04 20
501 258 228
8 PSSE Legionowo ul. Gen. Sikorskiego 11,
05-119 Legionowo
legionowo@psse.waw.pl fax (0-22) 774 02 52
tel. (0-22) 774 15 76
609 729 134
9 PSSE Lipsko ul. Iłżecka 6,
27-300 Lipsko
lipsko@psse.waw.pl t/f: (0-48) 378 02 44
tel: (0-48) 378 00 87
668 460 701
10 PSSE Łosice ul. Kilińskiego 2,
08-200 Łosice
losice@psse.waw.pl t/f (0-83) 357 36 28
tel. (0-83) 357 36 60
692 388 313
11 PSSE m.st. Warszawa ul. Kochanowskiego 21,
01-864 Warszawa
warszawa@psse.waw.pl tel: (0-22) 310-79-00
fax: (0-22) 310-79-01
22 310-79-00
12 PSSE Maków Maz. ul. Mickiewicza 31,
06-200 Maków Maz.
makow@psse.waw.pl (0-29) 717 13 00 608 501 846
13 PSSE Mińsk Maz. ul. pl. Kilińskiego 10,
05-300 Mińsk Maz.
minsk@psse.waw.pl t/f (0-25) 758 63 78
tel.(0-25) 758 22 32
509 407 101
14 PSSE Mława pl. 1 Maja 6,
06-500 Mława
mlawa@psse.waw.pl t/f (0-23) 654 33 36
tel. (0-23) 654 35 73
603 321 946
15 PSSE Nowy Dwór Maz. ul. Chemików 6,
05-100 Nowy Dwór Maz.
nowydwor@psse.waw.pl fax (0-22) 775 27 84
tel. (0-22) 775 34 61
606 269 952
16 PSSE Ostrołęka ul. Targowa 4
07-410 Ostrołęka
ostroleka@psse.waw.pl Fax (29) 760 50 51
Tel. (29) 760 14 73
604 754 201
29 769 14 73 wew. 27
Osoba do kontaktu: Bożena Krupka
17 PSSE Ostrów Maz. ul. Gen. Wł. Sikorskiego 3,
07-300 Ostrów Maz.
ostrow@psse.waw.pl Fax (0-29) 745 34 50
Tel. (0-29) 644 06 80
601 645 863
607 092 495
693 063 573
18 PSSE Otwock ul. Kilińskiego 1,
05-400 Otwock
otwock@psse.waw.pl t/f (0-22) 779 48 33
Tel. (0-22) 779 26 63
515 256 220
19 PSSE Piaseczno z/s w Chylicach ul. Dworska 7,
05-510 Konstancin Jeziorna
piaseczno@psse.waw.pl (0-22) 756 46 20
(0-22) 756 43 33
(0-22) 756 97 59
3 x t/f
609 299 647
20 PSSE Płock ul. Kolegialna 20,
09-402 Płock
plock@psse.waw.pl t/f (0-24) 367 26 01
Fax (0-24) 264 75 09
609 817 331
21 PSSE Płońsk ul. Sienkiewicza 7a,
09-100 Płońsk
plonsk@psse.waw.pl t/f (0-23) 662 28 39
Tel. (0-23) 662 46 99
501 210 808
22 PSSE Pruszków ul. Łączniczek AK 7,
05-800 Pruszków
pruszkow@psse.waw.pl Fax (0-22) 758 75 26
Tel. (0-22) 758 75 56
Tel. (0-22) 758 84 25
798 498 471
23 PSSE Przasnysz ul. Gołymińska 13,
06-300 Przasnysz
przasnysz@psse.waw.pl t/f (0-29) 752 25 04
667 956 825
24 PSSE Przysucha ul. Szkolna 7,
26-400 Przysucha
przysucha@psse.waw.pl Fax (0-48) 675 32 87
Tel. (0-48) 675 23 37
Tel. (0-48) 675 24 22
609 788 858
25 PSSE Pułtusk ul. 3 Maja 20,
06-100 Pułtusk
pultusk@psse.waw.pl Tel. (0-23) 692 50 71
Fax (0-23) 692 61 66
509 352 119
26 PSSE Radom ul. Aleksandrowicza 5,
26-617 Radom
radom@psse.waw.pl Tel. (0-48) 345 15 89
Tel. (0-48) 345 15 94
Fax (0-48) 333 20 23
(0-48) 345-15-89
27 PSSE Siedlce ul. Poniatowskiego 31,
08-110 Siedlce
siedlce@psse.waw.pl Tel. (0-25) 644 20 40
Tel. (0-25) 632 28 75
Fax (0-25) 632 61 37
600 467 328
28 PSSE Sierpc ul. Piastowska 24 A,
09-200 Sierpc
sierpc@psse.waw.pl Tel/fax. (0-24) 275 24 40
Tel/fax. (0-24) 275 26 01
510 175 704
29 PSSE Sochaczew ul. Traugutta 18,
96-500 Sochaczew
sochaczew@psse.waw.pl Tel. (0-46) 862 31 47
t/f (0-46) 862 22 66
600 261 847
30 PSSE Sokołów Podlaski ul. Oleksiaka Wichury 3,
08-300 Sokołów Podlaski
sokolow@psse.waw.pl Tel. (025) 787 23 12
Fax. (025) 781 27 81
513 841 973
31 PSSE Szydłowiec ul. Metalowa 7,
26-500 Szydłowiec
szydlowiec@psse.waw.pl t/f (0-48) 617 12 19 510 121 373
32 PSSE Warszawa-Zachód ul. Poznańska 129/133,
05-850 Ożarów Maz.
ozarow@psse.waw.pl (0-22) 733 73 34
t/f
602 472 821
33 PSSE Węgrów ul. Stefana Kard. Wyszyńskiego 3,
07-100 Węgrów
wegrow@psse.waw.pl Tel. (0-25) 792 42 51
Tel. (0-25) 792 42 27
Fax (0-25) 792 53 81
604 135 225
34 PSSE Wołomin ul. Legionów 78,
05-200 Wołomin
wolomin@psse.waw.pl Tel. (0-22) 776 21 92
t/f (0-22) 776 38 33
510 146 258
35 PSSE Wyszków ul. Daszyńskiego 28,
07-200 Wyszków
wyszkow@psse.waw.pl (0-29) 742 32 54 692 460 704
36 PSSE Zwoleń ul. Bogusza 37,
26-700 Zwoleń
zwolen@psse.waw.pl Tel. (0-48) 676 23 12
t/f (0-48) 676 25 83
602 580 773
37 PSSE Żuromin ul. Przemysłowa 10,
09-300 Żuromin
zuromin@psse.waw.pl Tel. (0-23) 657 22 17
Fax. (0-23) 657 38 88
502-372-980
38 PSSE Żyrardów ul. Moniuszki 40,
96-300 Żyrardów
zyrardow@psse.waw.pl Tel. (0-46) 855 38 13
t/f (0-46) 855 32 42
667 973 707
39 Warszawa GSSE ul. Żwirki i Wigury 1,
00-906 Warszawa
graniczny@psse.waw.pl (0-22) 650 26 33
t/f Okęcie
(0-22) 606 85 30
t/f Cargo Okęcie
(0-22) 731 90 79
t/f Cargo Błonie
602 220 181
dyż. na lotnisku Okęcie

 
Copyright © 2006 Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Warszawie. All rights reserved.